لینک تبلیغاتی امکانات و کاربرد و درآمد از لینک کوتاه

#

لینک تبلیغاتی در سایت Lish.ir به چه معناست؟

 Commercial Link یا لینک تبلیغاتی اصطلاحی است که در سیستم کوتاه کننده لینک lish.ir معرفی شده است. این لینک ها قابلیت نمایش تبلیغ و کسب درآمد دارند.

لینک تبلیغاتی چیست؟

این قابلیت برای آن دسته از اعضای سایت ایجاد شده است که تمایل دارند با لینک های کوتاه شده خود درآمدزایی کنند. برای این منظور لازم است لینک ها پس از انتخاب دسته بندی و برچسب های مناسب، کوتاه و در سایت یا شبکه های اجتماعی منتشر شوند. با هر بار کلیک و مشاهده تبلیغ ۵ ثانیه ای توسط کاربران، مبلغی بابت هزینه لینک پس از بررسی طی ۲ ساعت بعد به حساب لیش صاحب لینک کوتاه واریز می شود.

با کلیک کاربران روی تبلیغات نمایش داده شده، مبلغ مضاعفی به موجودی حساب لیش صاحبان لینک ها واریز خواهد شد. برداشت از حساب لیش هر دو هفته با درخواست صاحب حساب انجام می‌گیرد.

موارد استفاده از لینک تبلیغاتی

برای کسب درآمد از طریق لینک تبلیغاتی، می توان لینک کوتاه شده را در همه شبکه های اجتماعی از جمله تلگرام، فیسبوک، توییتر و… منتشر کرد.

امکانات لینک تبلیغاتی:

  • گروه:

با انتخاب گروه های مناسب برای لینک های کوتاه تبلیغاتی، بررسی و آنالیز آمار بازدید و کلیک لینک ها راحت تر و به صورت دسته بندی شده خواهد بود. کاربران لیش می توانند به تفکیک محل انتشار لینک ها، گروه های مورد نظر خود را ایجاد کنند. در این صورت می توانند آمار دقیقی از میزان مشاهده لینک ها در هر شبکه اجتماعی به صورت مجزا داشته باشند.

  • نام اختصاصی:

چنانچه صاحبان لینک های کوتاه قصد دارند محصولات و صفحه سایت یا وبلاگ خود را تبلیغ کنند بهتر است با خرید و افزودن نام اختصاصی، میزان اعتماد کاربران به لینک خود را افزایش دهند. نام اختصاصی می‌تواند به دو صورت در لینک کوتاه شده استفاده شود:

your-brand.lish.ir/abc و lish.ir/your-brand/abc

  • عنوان لینک:

در صورت اضافه کردن عنوان به لینک، کاربران در صفحه نمایش تبلیغ به جای عبارت “رد کردن تبلیغ” عنوان تعیین شده را مشاهده خواهند کرد.

امکانات دیگر لینک تبلیغاتی:

  • توضیحات لینک:

افزودن توضیحات به لینک کوتاه شده، دو مزیت دارد. مزیت اول برای خود صاحبان لینک هاست که می توانند اطلاعات بیشتری از لینک های کوتاه شده در اختیار داشته باشند. نمایش اطلاعات و توضیحات بیشتر به کاربران، از مزایای دیگر آن است. کاربران می توانند پیش از کلیک بر روی لینک ها، توضیحات مورد نیاز را زیر لینک به اشتراک گذاشته شده، مشاهده کنند.

  • دسته بندی و برچسب:

انتخاب دسته بندی و برچسب های مناسب برای لینک های تبلیغاتی، سایت لیش را در نمایش تبلیغات مرتبط به کاربران یاری می کند. این سایت هوشمند قادر است تبلیغاتی متناسب با محتوای لینک ها نمایش دهد. این امر باعث می شود تبلیغات نمایش داده شده به کاربران نه تنها آزاردهنده نبوده بلکه مورد نیاز آن ها نیز باشد.

پست های مرتبط

نظر بدهید