لینک چرخشی امکانات و ویژگی و استفاده در مارکتینگ آنلاین و لود بالانس وبسایت

#

معنی لینک چرخشی در سایت lish.ir چیست؟

لینک چرخشی یا Rotator Link اصطلاحی است که در سیستم کوتاه کننده لینک lish.ir معرفی شده است. این نوع لینک یکی از خدمات حرفه ای این سایت به شمار می رود. ابزاری برای Retargeting محسوب میشود که میتوان در کمپین‌های تبلیغاتی استفاده کرد.

کاربرد لینک چرخشی چیست؟

استفاده از لینک چرخشی بهترین راهکار برای مقایسه دو وب سایت یا کانال متعلق به یک برند یا شخص حقیقی است. با این نوع لینک می توان کاربران را بین دو سایت یا کانال تقسیم و دو صفحه را از نظر میزان بازدید و کارایی بررسی کرد. این تقسیم بندی به چهار روش “اولین نمایش”، “تا چندمین نمایش”، “تصادفی” و “ترتیبی” امکان پذیر است.

موارد استفاده لینک چرخشی:

سایت ها یا کانال هایی که ترافیک بالایی دارند با استفاده از لینک چرخشی می توانند با پخش کردن ترافیک در سرورهای خود از بروز خطا برای کاربرانشان جلوگیری کنند. مورد استفاده دیگر در بازاریابی اینترنتی برای فروشگاه ها است. که میتوانند بار اول تخفیفات خود را نمایش دهند و از دفعات بعد محصولات مرتبط برای خرید نمایش داده شود.

امکانات لینک چرخشی:

  • گروه:

اعضای سایت می توانند برای لینک های خود، گروه های مشخصی داشته باشند. برای این منظور کافی است گروه مورد نظر به لیست گروه های کاربران لیش اضافه شود تا آماری دسته بندی  شده از لینک های کوتاه خود داشته باشند. مثلا نی توانند لینک های تلگرام را در یک گروه و لینک های وب سایت  را در گروه دیگری ذخیره کنند.

  • دسته بندی و برچسب:

اعضای سایت می توانند لینک های خود را بر اساس دسته بندی و برچسب های تعریف شده در سایت کوتاه کنند. در این حالت، لینک ها می توانند با توجه به محتوای صفحه مقصد دسته بندی شوند. با انتخاب دسته بندی و برچسب می توان در داشبورد، اطلاعات جزئی تری از لینک ها داشت.

پست های مرتبط

نظر بدهید