کسب درآمد از تلگرام و کسب درآمد میلیونی با انتشار لینک کوتاه

#

پیام رسان تلگرام در کشور ما جایگاه ویژه ای دارد. به طوری که تقریبا هرکسی که صاحب یک تلفن همراه هوشمند است، تلگرام را بر روی گوشی خود نصب کرده است. به همین دلیل کسب درآمد از تلگرام بهترین راه درآمدزایی محسوب می شود. چرا که افراد گوناگونی با گروه های سنی مختلف، مخاطب آن هستند.

اولین راهی که برای کسب درآمد از تلگرام به ذهن صاحبان کانال های تلگرام می رسد، گرفتن تبلیغات از مشتریان و نمایش آن در کانال است. تبلیغات، معمول ترین روش برای کسب درآمد از تلگرام است که مزایا و معایب خاص خود را دارد.

مزیت جذب تبلیغات تلگرام و کسب درآمد از تلگرام:

دیده شدن تبلیغات تلگرام و کسب درآمد قابل توجه از آن مستلزم داشتن کانالی با حداقل ۱۰۰ هزار عضو است. قیمت تبلیغات نیز در کانال ها متناسب با میزان محبوبیت و تعداد اعضای آن کانال تلگرام افزایش پیدا خواهد کرد. از این رو هر چه این رقم بیشتر باشد، تمایل مشتریان به همکاری با شما بیشتر می شود.

محدودیت نمایش تبلیغات در تلگرام:

نمایش تبلیغات در کانال های تلگرام بهتر است هم  جهت با محتوای کانال باشد. برای مثال در یک کانال ورزشی کمتر کسی تمایل دارد تبلیغاتی خارج از حوزه ورزش ببیند. پس نمایش تبلیغ با هر نوع محتوایی می تواند از محبوبیت یک کانال تلگرام بکاهد و اعضای آن را کاهش دهد.

البته برعکس تصور خیلی از افراد، کسب درآمد از تلگرام کار سختی نیست. حتما نباید یک کانال با ۱۰۰k عضو داشت تا بتوان تبلیغات خوبی گرفت و با آن درآمد زایی کرد. راه های ساده تر و حتی مؤثرتری هم وجود دارد.

کسب درآمد از تلگرام با انتشار لینک کوتاه

هر روزه حجم وسیعی از لینک های تبلیغاتی در تلگرام منتشر می شود. لینک هایی عموما طولانی که در ظاهر کارایی جز انتشار مطالب ندارند. اما این لینک ها مانند معادن طلا می توانند وسیله ای برای کسب درآمد صاحبان خود باشند. برای قدم اول کافی است در یک سرویس کوتاه کننده لینک داخلی که قابلیت درآمدزایی دارد (مانند lish.ir) ثبت نام کنید. می توانید با کوتاه کردن لینک های خود و انتشار در تلگرام، کسب درآمد از تلگرام را شروع  کنید.

کسب درآمد از تلگرام
کسب درآمد از تلگرام با استفاده از کوتاه کردن لینک

لینک های ارزشمند در تلگرام

برای استفاده از این روش و کسب درآمد از تلگرام، باید لینک هایی همچون لینک دانلود موسیقی، فیلم و سریال های پرطرفدار، خبرهای مهم روز و لینک سایت های مختلف و یا صفحات خاصی از سایت ها را به اشتراک گذاشت که طرفداران زیاد و در نتیجه تعداد بازدیدهای زیادی را به همراه دارد تا در ازای به اشتراک گذاری هر لینک، مبلغ قابل توجهی به حساب شما واریز شود.

روش پرداخت سرویس های کوتاه کننده

سرویسهای کوتاه کننده لینک در ازای هر کلیک روی لینکهای کوتاه شده، مبلغ معینی را به اعضای خود می پردازند. البته مبلغ پرداختی به ازای هر کلیک مقدار قابل توجهی نیست و هر سایت، تعرفه های متفاوتی را ارائه میدهد. تنها زمانی که تعداد کلیک ها بر روی هر لینک افزایش یابد، درآمد حاصل از آن نیز چشمگیر خواهد بود. بنابراین کسب درآمد از طریق سرویس های کوتاه کننده معتبر داخلی روشی آسان، مطمئن و مادام العمر برای همه صاحبان کانال های تلگرام خواهد بود.

پست های مرتبط

نظر بدهید